Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

06.08.2017

WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK

W życiu każdego książkoholika nadchodzi taki moment, kiedy któregoś dnia z zadumą spogląda na swoją biblioteczkę, dochodząc do wniosku, że nie cieszy go ona tak, jak kiedyś. Przekłada, przegląda, zastanawia się nad wartością swoich zbiorów, aż w końcu postanawia zostawić tylko te historie, z którymi naprawdę nie mógłby się rozstać. I w tenże sposób powstaje stosik lektur, z którymi z większą bądź mniejszą chęcią pragnie się pożegnać.

Tak było i ze mną - uzbierałam trochę książek, które chętnie odsprzedam, a które może u kogoś zdobędą drugie życie. Większość z nich jest w stanie idealnym (chyba że pod zdjęciem będzie zaznaczone inaczej), a do każdej koperty dorzucam okołoksiążkową niespodziankę. Jak najbardziej można negocjować przy większej ilości. Do cen należy doliczyć koszt przesyłki. 

Jeśli ktoś byłby chętny, może pisać w komentarzu, bądź na medycy.nie.gesi@gmail.com. :)

Od lewej: 5 zł, 12 zł, 7 zł (nieużywana)

Mechaniczny w pakiecie: 20 zł, osobno po 12 zł, Sezon burz 10 zł

5 zł, 12 zł

7 zł, 10 zł (widać lekkie ślady użycia), 10 zł
(wszystkie w języku angielskim)

30 zł, 25 zł

7 zł (widać lekkie ślady użycia), 10 zł

Mam również dwie kompletne gry, może kogoś zainteresują. Jestem również otwarta na wymianę za inne planszówki czy karcianki! ;)

50 zł, 15 zł

+ + +

Wakacje nie bardzo poprawiły moją bytność w internetach i obawiam się, że nie mam nic na swoją obronę! Troszkę mi brakuje blogowania, ale z drugiej strony brakuje mi tej dawnej swobody i zwyczajnej radości z dzielenia się emocjami związanymi z lekturą. Ilekroć siadam do recenzji, efekt nie jest taki, jaki bym chciała...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz